Futsal djevojčice – OŠ

U subotu, 13. 13., u dvorani Osnovne škole Rude odigrana je futsal utakmica između ekipa ŠŠD Stražnik i ŠŠD Žabac.

Nešto uspješnije bile su učenice Osnovne škole Samobor, koje su ovom pobjedom izborile plasman na Županijsko natjecanje, gdje će predstavljati svoju školu.

Izvješće s natjecanja

IMG-20251218-WA0006