Gradsko natjecanje u rukometu za učenike osnovnih škola
U utorak, 3. veljače 2026., u dvorani Osnovne škole Rude u Rudama odigrana je rukometna utakmica između dvije prijavljene ekipe – OŠ Rude i OŠ Samobor. Tradicija je i ovoga puta ostala ista te su u zanimljivoj i uzbudljivoj utakmici bolji bili učenici OŠ Rude, koji su time izborili pravo predstavljanja naše ispostave na županijskom Read more about Gradsko natjecanje u rukometu za učenike osnovnih škola[…]










